Régi szép hagyomány már gyülekezetünkben, hogy Advent első vasárnapján meghívjuk a városunk, és környékünk gyülekezeteinek tagjait közös Adventi szeretetvendégségre, ahol meghívott előadó tesz személyes bizonyságot életéből, és az Úr formáló erejéről.

A sütemény és tea mellett hangulatos környezetben beszélgethetünk más gyülekezetekből érkezett testvéreinkkel, új ismeretségek, későbbi barátságok kezdődhetnek. Alkalmainkat a Sztárai kórus színvonalas előadása színesíti.

  Karácsony előtt 24-én délután a gyülekezetünk gyermekeinek énekekkel, versekkel, rövid színdarabbal készülünk, amikben a gyerekek is aktívan részt vesznek, szerepelnek.

  A családias hangulatú délután végén egy kis ajándékkal lepjük meg a gyermekeket.


  Karácsony mindkét napján Úrvacsorás Istentiszteletet tartunk!

Templates by a4joomla